Suvelaager Karjamaal

Juuni viimasel nädalal sõitsid mummud Ida-Virumaale, Karjamaale suvelaagrisse. 


Karjamaa suvelaager sai alguse Tabasalu ja Harkujärve koolide parklast, kus kogunesime, pakkisime asjad bussi ja asusime teele.

Karjamaa asub Ida-Virumaal, peipsi järve ääres, sõit sinna kestis üle 2 tunni, kuid kõik pallurid pidasid tublisti selle tee vastu. 

Treener Merlini juhendamisel pakiti Karjamaal asjad lahti, söödi esimene lõuna, jaguneti tubadesse ja tehti esimene ujumine. Karjamaa plussiks on see, et rand asub otse laagrimaja taga, seetõttu saime ujumas käia mitu korda päevas. Mis saab olla parem, kui sellise kuumusega mitu korda päevas ennast Peipsi vees jahutada(kuigi vesi oli ka ikka väga soe).

Laagripäevad möödusid erinevate turniiride ja ujumise saatel. Mängiti korvpalli, pioneeri, rahvastepalli ja võisteldi korvpalli osavusharjutustes. 
Vaba-aja veetsid laagrilised muidugi korvpalliplatsil või siis selgeks õpitud pioneeri mängu saatel. 

Teisipäeval oli meil võimalus osa saada veeohutuse koolitusest, kus räägiti meile erinevatest ohtudest, mis võivad veekogude ääres olla. Koolituse lõpus said lapsed proovida veeääres päästmist. 

Neljapäeva päevase treeninguna võtsime ette matka küla poodi. Ilm oli palav, algne plaan oli jalutada mööda rannaäärt, kuid seal oleks meid kuumus kiirelt murdnud, seetõttu matkasime mööda teed. 
Jalutasime kokku umbes 6km, väiksed pallurid olid kõik tublid ja pidasid kenasti vastu. 

Neljapäeva õhtu oli meie laagri viimane õhtu ja ühtlasi ka pallurite lemmikõhtu - elasime kaasa Eesti koondisele ja peale mängu saime grillida ja nautisime tüdrukute tantsukava, mille nad olid ÜHE päevaga selgeks õppinud.
Õhtu lõppedes jagas treener Merlin kätte diplomid, mille igaüks oli laagri alguses joonistanud. 


Pallurite tagasiside:

Melvin 1.klass - "Mulle meeldis kõik selle laagri juures: toit, mängud, ujumine, trennid. Ootan juba järgmise suve laagrit."
Peter 1.klass - "Mulle meeldis see ujumine, trennid olid head ja söök oli hea, treener oli hea. Alguses ei saanud magada." (Selgituseks sellele, et magada ei saanud, kuna kuumus tegi omatöö...)
Mattias 3. klass - ütles, et talle meeldisid kõik pallimängud, eriti rahvastepalli finaal. Lisaks ujumine ja poeskäik. Kõik olevat väga äge olnud.
Rasmus 1.klass -"Meeldis kõik väga. Veeohutuse koolitus oli väga äge ja toit superhea. Palav oli magada."
Kirill 1.klass - Kirillille väga meeldis ujuda. Korvpalli mängida ja pioneeri mängu mängida. Talle meeldis kõik.
Liisa 2.klass - "neljapäev oli kõige lahedam päev."


Nüüd on väikseid pallureid ees ootamas linnalaager 08.08-11.08 Tabasalus. Veel on kohti, et registreerida ennast korvpalli suvelaagrisse! 
Eelmine
TalTechile kaasa elamas

Lisa kommentaar

Email again: